co roku obsługujemy
ponad 10 tys. gości

Poduszka Wyspa Kaszubska

Lipnica

Kod rabatowy grupy Poduszka

powrót

Szukaj wolnych pokoi w Poduszka Wyspa Kaszubska


ATRAKCJE W POBLIŻU


OPIS OBIEKTU

Zapraszamy wszystkich do wypoczynku w ciszy i spokoju w pięknie położonym nowym  domu wypoczynkowym bezpośrednio nad brzegiem jeziora Borzyszkowskiego. W promieniu 4 km znajduje się 7 jezior, gdzie jedno z nich Piaszno oddalone  o 1200 m należy do najczystszych w Polsce i cechuje się niepowtarzalnymi plażami.  Bez specjalnych poszukiwań spotkasz tu Kaszuba na codzień komunikującego się dialektem kaszubskim, a może nawet turystę przyjeżdżającego w te strony od ponad 30 lat. W okolicy znajdują się ciekawe szlaki turystyczne i  leśne  ścieżki rowerowe. W odległości 30 m od  budynku  znajdują się lasy z dużą ilością grzybów i jagód.  Owa natura, piękne widoki oraz bliskość jeziora (około 100 m) sprawią, że nie tylko wędkarze i grzybiarze, ale wszyscy Państwo poczują się tu  bardzo dobrze  i miło  spędzą niezapomniane chwile.

 REGULAMIN REZERWACJI

Drodzy  Goście „Wyspy Kaszubskiej”

Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem niniejszych Warunków wynajmu, co traktujemy jako umowę zawartą między stronami.
Doba noclegowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do 11:00 w dniu wyjazdu chyba, że uzgodniono inaczej. W przypadku nieprzewidzianych odstępstw od  umówionej wcześniej godziny prosimy o powiadomienie telefoniczne. 

Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w ustalonym terminie od daty  wstępnej e-mailowej rezerwacji w wysokości ok. 30% przewidywanych kosztów pobytu na wskazane  konto bankowe. W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.

Rozliczenie za pobyt następuje w dniu przyjazdu lub  przelewem  przed  jego rozpoczęciem. Przyjazd  po terminie nie zwalnia z opłat za cały pobyt. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, należność za cały pobyt nie ulega zmianie.

Goście zobowiązani są do:

  • utrzymywania  wynajmowanego lokalu w stanie zastanym - czyli klient ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych  z jego winy,
  • zachowania zasad dobrego sąsiedztwa, a w szczególności niezakłócania spokojnego pobytu innych gości i przestrzegania ciszy nocnej w godzinach od 23.00 do 7.00, 
  • bezwzględnego nie używania w pokojach (ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe)  grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych niestanowiących wyposażenia pokoju  (nie dotyczy to golarek, ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych)
  • stosowania się do zakazu palenia tytoniu we wszystkich pomieszczeniach obiektu,

Zastrzegamy sobie prawo do:

zmiany cen w wybranych okresach,
nie ponoszenia odpowiedzialności  za pozostawione mienie, ich utratę lub uszkodzenie tj. parkujące samochody oraz pozostawione w  pokojach pieniędze, papiery wartościowe, kosztowności, inne rzeczy i przedmioty wartościowe  lub mające wartość naukową lub artystyczną,
odmowy dalszego świadczenia usług Gościom , którzy nie przestrzegają zobowiązań,
odmowy przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył warunki wynajmu wyrządzając szkodę w mieniu domu wypoczynkowego  lub Gości, albo szkodę na osobie Gości, pracowników albo innych osób przebywających w domu albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowania "Wyspy Kaszubskiej".

Pobyt zwierząt oraz przebywanie osób trzecich tj. osób nie wynajmujących możliwy  tylko  po wcześniejszym uzgodnieniu.
W cenę nie wchodzą dodatkowe, nieobowiązkowe koszty, takie jak  np. węgiel do grilla.
Regulamin wypożyczenia oraz korzystania z  rowerów oraz sprzętu wodnego  wraz  z umową udostępniamy Gościom w dniu przyjazdu lub wysyłamy na wskazany adres e-mailowy.
Wszystkie nasze usługi opodatkowane są  stawką VAT  wliczoną w  uzgodnioną cenę.

Brzmi surowo i drogo? Hmm…wobec tego my nie będziemy kasować za ręczniki, pościel, sprzątanie końcowe, prąd  czy często  szeroko opisywane inne media” wg. wskazań licznika”, a pozostałe warunki  proszę  zaakceptujcie, bo cóż to byłaby za Wyspa gdyby panował na niej chaos :)

 SKONTAKTUJ SIĘ

ul. Borzyszkowy 39M
Lipnica 77-130
kaszuby73@gmail.com
www.wyspakaszubska.pl

GALERIA

NA MAPIE