co roku obsługujemy
ponad 10 tys. gości

Poduszka Apartamenty Zielony Dom

Stronie Śląskie

Kod rabatowy grupy Poduszka

powrót

Szukaj wolnych pokoi w Poduszka Apartamenty Zielony Dom


ATRAKCJE W POBLIŻU

Muzeum Minerałów w Stroniu Śląskim
0 km
Kolej linowa na Czarną Górę (1205 m) w Siennej
0.3 km
Ośrodek Górski "Czarna Góra" w Siennej
0.3 km
Stacja narciarska "Kamienica" w Kamienicy/Bolesławowie
0.3 km
Barokowy kościółek w Siennej
0.4 km
Huta Szkła Kryształowego Violetta w Stroniu Śląskim
0.6 km
Kościół parafialny pw. Matki Bożej Królowej Polski i św. Maternusa
0.6 km
Kościół p.w. Zmartwychwstania Pańskiego i barokowa figura wotywna w Stroniu Śląskim
0.8 km
Ruiny kaplicy św. Onufrego w Stroniu Śląskim
1 km
Wapiennik "Łaskawy Kamień" w Starej Morawie
3.2 km

OPIS OBIEKTU

Serdecznie zapraszamy Państwa do apartamentów znajdujących się w centrum turystycznej miejscowości Stronie Śląskie w pobliżu krytej pływalni z saunami, hali sportowej, centrum turystyki, Muzeum Minerałów, banku, kawiarni, restauracji, sklepów...

Apartamenty znajdują się przy głównej drodze prowadzącej do ośrodków narciarskich Czarna Góra, Kamienica, Bielice oraz atrakcji turystycznych takich jak Jaskinia Niedźwiedzia Kopalnia Uranu, Park Linowy, Zalew w Starej Morawie.

Jest to również idealne miejsce na rozpoczęcie pieszych i rowerowych wycieczek.
Zachęcamy do zapoznania się ze stroną http://zielony-dom.pl/okolica przedstawiającą propozycje spędzenia czasu w naszej okolicy zarówno podczas ładnej jak i gorszej pogody oraz niezależnie od pory roku.

Oferujemy trzy przestronne, czteroosobowe apartamenty o wysokim standardzie wyposażenia po przystępnych cenach. Do Państwa dyspozycji oddajemy;
- sypialnia / sypialnie z czterema łóżkami (układ pojedynczy lub podwójny w zależności od potrzeb i życzenia)
- możliwość zakwaterowania dodatkowej osoby na dostawce (kanapa rozkładana)
- kuchnia z pełnym wyposażeniem (naczynia, sztućce, garnki, przybory kuchenne, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, lodówko-zamrażarka, zmywarka.
- łazienka w każdym apartamencie z toaletą, umywalką i kabiną prysznicową
- Wi-Fi & LAN
- Suszarka do włosów
- Możliwość darmowego wypożyczenia dla małego dziecka łóżeczka turystycznego, krzesełka oraz wózka spacerówki, wanienki oraz przewijaka
- Możliwość darmowego wypożyczenia kijów do Nordic Walking
- Możliwość darmowego wypożyczenia grilla
- Możliwość darmowego wypożyczenia sanek
- Możliwość wypożyczenia rowerów od firmy partnerskiej wg jej zasad i cennika
- Bezpłatne miejsca parkingowe oraz możliwość wynajęcia garażu
- Możliwość zamówienia dodatkowego sprzątania i wymiany pościeli/ręczników
- Możliwość skorzystania z cateringu w pobliskich restauracjach
- Możliwość zamówienia posiłków do apartamentuREGULAMIN REZERWACJI

1. Zakaz palenia – w apartamentach zamontowane są czujki dymu podłączone bezpośrednio do alarmu budynku. W przypadku wykrycia dymu system automatycznie wyśle wiadomość do instytucji chroniących Państwa bezpieczeństwo.

2. Doba hotelowa – od godziny 15:00 do godziny 11:00. W przypadku wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu prosimy o wcześniejszy kontakt. W miarę możliwości dostosujemy się do Państwa potrzeb.

3. Cisza nocna – rozpoczyna się o godzinie 22:00 a kończy o godzinie 06:00. Serdecznie prosimy Państwa o uszanowanie potrzeby odpoczynku pozostałych gości oraz sąsiedztwa.

4. Dzieci – osoby niepełnoletnie powinny znajdować się pod bezpośrednim nadzorem opiekuna, który przejmuje za nie odpowiedzialność. W przypadku pobytu małych dzieci prosimy o wcześniejszy kontakt w celu pomocy w zorganizowaniu udogodnień takich jak dodatkowe łóżeczko, wózek, fotelik. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem dodatkowych usług.

5. Zwierzęta – w chwili obecnej nie posiadamy możliwości goszczenia zwierząt.

6. Aranżacja apartamentów – istnieje możliwość  przystosowania łóżek do Państwa potrzeb; łóżka pojedyncze można połączyć w łóżka podwójne.

Posiadamy również kanapy rozkładane o szerokości materaca 140cm, które na życzenie mogą zostać przygotowane jako dostawka

Prosimy jednak o informację o Państwa preferencjach przed przyjazdem, abyśmy mogli zawczasu je odpowiednio ustawić. Prosimy samodzielnie nie przesuwać mebli.

7. Odzież narciarska – powinna zostać pozostawiona w narciarni. Prosimy o uszanowanie zakazu chodzenia w butach narciarskich na terenie obiektu.

8. Zmywarki – dla Państwa wygody zainstalowane są w każdym apartamencie. Prosimy jednak o oczyszczenie talerzy i garnków z resztek stałych przed włożeniem ich do zmywarki.

9. Awarie – wszelkie uszkodzenia prosimy zgłaszać w momencie wykrycia. Pomoże to nam zadbać o jak największy Państwa komfort.

10. Instrukcje obsługi urządzeń użytych w naszych apartamentach można znaleźć na naszej stronie internetowej http://zielony-dom.pl/instrukcje-obslugi

11. Polityka prywatności – wszelkie dane personalne otrzymane od Państwa służą jedynie do celów realizacji Państwa pobytu. Nie są one przekazywane osobom niepowołanym i nie są one używane do wysyłania ofert, chyba, że zaznaczą Państwo odpowiednią opcję podczas dokonywania rezerwacji lub wyrażą zgodę ustną.

12. Płatność – zależy od planu cenowego i portalu w którym dokonano rezerwacji. W planie standardowym zadatek za pobyt w wysokości min. 25% należy wpłacić do 3 dni po dokonaniu rezerwacji. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania rezerwacji w terminie późniejszym niż 3 dni przed przyjazdem. Pozostała kwota należna za pobyt zostanie pobrana w dniu przyjazdu. W planie bezzwrotnym całość kwoty należy wpłacić w przeciągu 3 dni od dokonania rezerwacji i nie podlega ona zwrotowi. Przy rezerwacjach gwarantowanych kartą kredytową zastrzegamy sobie prawo do jej obciążenia należną kwotą, zależną od wybranego planu cenowego, po upływie terminu bezstratnej anulacji.

13. Płatności internetowe oraz telefoniczne – realizowane są zgodnie z zasadami firmy Polcard (First Data) oraz polskim prawem. Wszelkie dane płatnicze otrzymane od Państwa służą jedynie celom realizacji transakcji. Istnieje możliwość opłacenia pobytu lub zadatku w systemie Polcard Payeezy klikając TUTAJ

14. Warunki rezerwacji – staramy się zapewnić wszystkim Gościom  takie same warunki niezależnie od sposobu rezerwacji, ale współpracujemy z różnymi partnerami, których systemy rezerwacyjne, zasady działania i warunki różnią się między sobą; stąd i możliwość wystąpienia różnic między ofertami. Warunki uzgodnione z nami lub zaakceptowane u naszego partnera są obowiązujące.

15. Catering – oferujemy możliwość zamówienia wyżywienia w firmie partnerskiej z możliwością dowozu do apartamentów na zasadach i warunkach tejże firmy. Zamówienia muszą być wykonane i uzgodnione z jednodniowym wyprzedzeniem.SKONTAKTUJ SIĘ

ul. Tadeusza Kościuszki 40c
Stronie Śląskie 57-550
biuro@zielony-dom.pl
www.zielony-dom.pl

GALERIA

NA MAPIE