co roku obsługujemy
ponad 10 tys. gości

Poduszka Goprówka Pokoje i Apartamenty

Szczawnica
98% na podstawie 3 recenzji
zobacz opinie

Kod rabatowy grupy Poduszka

powrót

Szukaj wolnych pokoi w Poduszka Goprówka Pokoje i Apartamenty


98 % Gości jest zadowolonych z pobytu w Poduszka Goprówka Pokoje i Apartamenty


ATRAKCJE W POBLIŻU

Sanktuarium Maryjne na Wiktorówkach
47.6 km
Schronisko PTTK w Dolinie Roztoki
48 km

OPIS OBIEKTU

Goprówka mieści się w samym centrum rekreacyjno-wypoczynkowym Szczawnicy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się m.in. malownicza, najdłuższa w Polsce promenada biegnąca wzdłuż rzeki Grajcarek, Kolej Linowa na Palenicę, Park Dolny, ścieżka rowerowa, place zabaw, wypożyczalnie rowerów i nart, restauracje i kawiarnie, źródła wody leczniczej. To wymarzone miejsce dla osób, które cenią sobie nie tylko noclegi w komfortowych pokojach, ale także bliskość miejsc, w których można odpocząć lub zdrowo się zmęczyć :).
Serdecznie zapraszamy.

W Goprówce, na 3 kondygnacjach, znajdują się pokoje i apartamenty typu standard, komfort oraz delux, każdy z łazienką i balkonem. Z balkonów rozpościera się wspaniały widok bądź to na stronę południowo-wschodnią (góra Jarmuta i Palenica), południową (Palenica i promenada wzdłuż Grajcarka), lub zachodnią (promenada i Pieniński Park Narodowy).

Apartament typu komfort mieszczący się na ostatnim piętrze, na poddaszu, nie ma wprawdzie balkonu, ale za to z okien wychodzących na cztery strony świata można podziwiać Szczawnicę i okolicę.

Pokoje utrzymane są w ciepłym, przytulnym klimacie, który ma sprawić, że będzie się Państwu u nas bardzo dobrze mieszkać.
Posiadamy pokoje dwu- i trzyosobowe, segment składający się z 2 pokoi dwuosobowych ze wspólną łazienką, apartament z dwiema sypialniami 2-osobowymi, łazienką z wanną i prysznicem, aneksem kuchennym i antresolą.

Niemal w każdym pokoju znajdują się także kanapy, które mogą służyć za dostawkę.
Nasi Goście mają również dostęp do w pełni wyposażonej kuchni (lodówka, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz komplet naczyń).REGULAMIN REZERWACJI

Regulamin rezerwacji

 1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub wypełniając formularz rezerwacyjny na stronie www.goprowka.pl lub osobiście w Poduszka Goprówka.
 2. Każda rezerwacja wymaga potwierdzenia przez obiekt noclegowy poprzez wiadomość e-mail.
 3. Przy dokonywaniu przez Gościa rezerwacji noclegów wymagana jest wpłata w wysokości 30% kwoty rezerwacji, jednak nie mniej niż 50 zł. W przypadku rezerwacji noclegów z ofert specjalnych Poduszka Goprówka zastrzega sobie prawo zwiększania kwoty do 100% wartości rezerwacji.
 4. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu wymaganej kwoty w terminie do 3 dni. Wymaganą kwotę Gość powinien wpłacić na konto bankowe podane przez obiekt. Pozostałą kwotę Gość uiszcza w obiekcie najpóźniej w chwili przyjazdu do obiektu noclegowego.
 5. Obiekt nie obsługuje kart płatniczych/kredytywych. Płatność w obiekcie może być zrealizowana wyłącznie gotówką.
 6. Obiekt zobowiązany jest również do naliczenia opłaty miejscowej w wysokości 3 zł os/dzień na rzecz UM Szczawnica, którą Gość reguluje dodatkowo w chwili meldunku.
 7. Nie wpłacenie w podanym terminie wymaganej kwoty rezerwacji powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
 8. W przypadku rezygnacji przez Gościa z zarezerwowanej usługi lub nie wykorzystania całej usługi wpłacona wcześniej kwota nie podlega zwrotowi i stanowi pokrycie kosztów związanych z anulacją rezerwacji.
 9. W sytuacji gdy nocleg nie mógłby dojść do skutku z winy obiektu noclegowego – wpłacona kwota zostanie niezwłocznie zwrócona klientowi.
 10. Dokonanie rezerwacji noclegu równoznaczne jest ze zaznajomieniem się i akceptacją niniejszego regulaminu.
 11. Poduszka Goprówka zastrzega sobie prawo interpretacji oraz zmiany postanowień niniejszego regulaminu w każdym czasie poprzez zamieszczenie aktualnego tekstu regulaminu na stronie internetowej www.goprowka.pl.
 12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem orzekał będzie Sąd Rejonowy właściwy dla obiektu noclegowego.
 13. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 5 marca 2017 r.
 

Cennik noclegów

Aby sprawdzić ceny na termin, który Państwa interesuje należy wejść do zakładki Rezerwacja (sprawdzanie cen nie powoduje rezerwacji).

 

Dostawki (na zapytanie) – zasady dopłat

 • Dorosły 50 zł/dobę
 • Dzieci do 16 r.ż. 25 zł/ dobę
 • Dzieci do 3 lat śpiące z rodzicami bezpłatnie. (bez dostawki)
 • Łóżeczko turystyczne bezpłatnie – na zapytanie

 

Zameldowanie/wymeldowanie:

Zameldowanie od godz. 16.00 do 21.00
Wymeldowanie od godz. 7.00 do 10.00SKONTAKTUJ SIĘ

ul. Główna 11
Szczawnica 34-460
kontakt@goprowka.pl
www.goprowka.pl

GALERIA

NA MAPIE