co roku obsługujemy
ponad 10 tys. gości

Poduszka Aldian

Szczyrk

Kod rabatowy grupy Poduszka

powrót

Szukaj wolnych pokoi w Poduszka Aldian


ATRAKCJE W POBLIŻU

Wieża Widokowa na Baraniej Górze
9.8 km
Pętla Cieńkowska
10.3 km
Kolej linowa Cieńków
10.3 km
Kaskady Rodła
10.4 km
Muzeum Turystyki PTTK
11.4 km
Izba Leśna na Przysłopiu
11.5 km
Zbiornik na Jeziorze Czerniańskim
11.9 km
Skocznia narciarska im. Adama Małysza w Wiśle Malince
11.9 km
Chata Kocyana
12.5 km
Kaplica pw. Św. Jadwigi Śląskiej na Zadnim Groniu w Wiśle Czarnem
12.7 km

OPIS OBIEKTU

Noclegi w Szczyrku

Dla poszukiwaczy przygód i fanów błogiego lenistwa. Dla miłośników pieszych wypraw oraz białych szaleństw na stokach. Dla rodzin z dziećmi, zakochanych par, paczki znajomych… Dla wszystkich otwieramy gościnne progi naszego obiektu.
ALDIAN w Szczyrku oferuje tanie noclegi i pełną życzliwości gościnę. Obiekt położony jest w centrum turystyki pieszej i narciarskiej w obrębie Beskidu Śląskiego. Każdego roku zjeżdżają do tego kurortu turyści pragnący aktywnie wypocząć w bliskim kontakcie z przyrodą. Nasz obiekt zapewnia im przytulne kwatery, zapewniając wszelkie udogodnienia oraz możliwość prawdziwie relaksującego wypoczynku za niewygórowaną cenę.
Klimat panujący w niewielkim miasteczku pozwala naprawdę zapomnieć o troskach i problemach. My ze swojej strony także dokładamy starań, aby przez cały pobyt naszym Gościom towarzyszyło dobre samopoczucie.

 

Poduszka Aldian

Obiekt Poduszka Aldian położony jest u stóp góry Małego i Dużego Skrzycznego (1257 m.n.p.m.). W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kompleks narciarski Czyrna – Solisko oferujący turystom najpiękniejsze w Polsce trasy do uprawiania narciarstwa zjazdowego. W pobliżu znajduje się sztucznie naśnieżny i oświetlony stok Krasnal.

  Kwatery

Nasz obiekt prowadzony jest z pasją i prawdziwym zaangażowaniem. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby zaproponować naszym Gościom przytulne kwatery. Pragniemy sprawić, aby z sympatią wspominali pobyt u nas. Zapewniamy życzliwą i zawsze uśmiechniętą obsługę, a także pięknie urządzone i schludne pokoje.

  Pokoje

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy eleganckie pokoje, zaaranżowane na styl hotelowy. Jesteśmy przekonani, że starannie dopracowane szczegóły wystroju, przemyślana kolorystyka oraz gustowne meble sprawią, że każdy poczuje się w naszych progach wyjątkowo. Zapewniamy także podstawowe udogodnienia.

  Oceny i opinie w serwisach:  

Booking.com: ocena 9,5/10 – Wyjątkowy! – 107 opiniiREGULAMIN REZERWACJI

REGULAMIN

-Doba hotelowa rozpoczyna się o godz.15 w dniu przyjazdu, a kończy o godz.11 dnia następnego.

-W pokojach oraz na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia(dotyczy również łazienek). Palenie dozwolone jest na zewnątrz budynku.

-W kompleksie należy zachować ciszę w godzinach 22.00-7.00

-Obiekt podłączony jest do automatycznego systemu powiadamiania Straży Pożarnej i każdy nieuzasadniony przyjazd Straży pokrywa osoba uruchamiająca czujnik dymu w danym pokoju.

-Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i innych podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia tych pomieszczeń.

-Gość obiektu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić właścicieli pensjonatu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

-W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich. Obuwie oraz sprzęt narciarski należy przechowywać w narciarni.

-Obiekt nie ponosi odpowiedzialności z tytuły utraty lub uszkodzenia mienia gości.

-Osoby nie zameldowane w kompleksie, mogą w nim przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgodą właścicieli, nie dłużej niż do godziny 22.00

-Prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki, za bezpieczeństwo i zachowanie dzieci odpowiadają rodzice lub opiekunowie

-Pokoje Gościnne ALDIAN zastrzega sobie pobyt zwierząt domowych bez uprzedniego uzgodnienia. Zwierzęta nie mogą przebywać na łóżkach. Każde zwierzę musi mieć własne legowisko. Zwierzę swoim zachowaniem nie może zakłócać spokoju. Prosimy również o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.

-Parking jest całodobowo monitorowany. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony, w związku z tym Pokoje Gościnne ALDIAN nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę pojazdów należących do gości.

-Zachowanie osób korzystających z usług pensjonatu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Obiekt ma prawo odmówić dalszego świadczenia usług w przypadku naruszenia zasad regulaminu przez gości.

-Niniejszy regulamin jest umową zawartą między stronami. Gość akceptuje zasady powyższego regulaminu.

-Szczegółowy regulamin jest dostępny w każdym pokoju lub w recepcji.

Dziękujemy za zapoznanie się z Regulaminem.
Będziemy wdzięczni za przestrzeganie powyższych zasad, które mają służyć Państwa bezpieczeństwu oraz zapewnieniu spokoju.

Pokoje Gościnne ALDIAN
Szczyrk, ul. Zwalisko 25 tel.784634454


 SKONTAKTUJ SIĘ

ul. Zwalisko 25
Szczyrk 43-370
aldian@wp.pl
www.aldian.com.pl

GALERIA

NA MAPIE