co roku obsługujemy
ponad 10 tys. gości

Poduszka Villa Grace

Szklarska Poręba
96% na podstawie 46 recenzji
zobacz opinie

Kod rabatowy grupy Poduszka

powrót

Szukaj wolnych pokoi w Poduszka Villa Grace


96 % Gości jest zadowolonych z pobytu w Poduszka Villa Grace


ATRAKCJE W POBLIŻU

Krzywe baszty
0.7 km
Krucze Skały
0.8 km
Szkoła Górska - "Quasar" Jerzy Borys
0.8 km
Wodospad Kamieńczyka
1.5 km
Park linowy Trollandia
1.8 km
Alpine coaster
1.8 km
Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej KPN
2 km
Młyn Świętego Łukasza
2.2 km
Wysoki kamień
2.3 km
Schronisko Kamieńczyk
2.3 km

OPIS OBIEKTU

Od ponad 100 lat Villa Grace udostępnia noclegi dla gości odwiedzających Szklarską Porębę. Ten nieduży i przytulny obiekt wybudowano z myślą o wymagających turystach, ceniących kameralny wypoczynek. Przez lata obiekt przechodził wiele modernizacji aby sprostać rosnącym wymaganiom odwiedzających. Dziś wysoki standard pokoi zadowoli każdego, kto chce relaksować się w przyzwoitych warunkach za rozsądną cenę.

Jeżeli szukacie Państwo miejsca aby wypocząć z dala od codziennego zgiełku to Villa Grace z całą pewnością spełni wasze oczekiwania.Położenie obiektu gwarantuje ciszę i spokój podczas wypoczynku, a zarazem umożliwia łatwe dotarcie do centrum miasta, tras rowerowych, szlaków turystycznych, a w zimie wyciągów orczykowych i tras biegowych.

W Naszej ofercie posiadamy darmową wypożyczalnię rowerów górskich. Dzięki temu wybranie się na wycieczkę rowerową po okolicy będzie dla Państwa dodatkową atrakcją – do czego szczególnie namawiamy. Dla tych, którzy pragną zwiedzić nie tylko Szklarską Porębę, wspólnie z miejscowymi biurami podróży oferujemy wyjazdy do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta, Szwajcarii Saksońskiej, Zamku Czocha, Parku Miniatur, Sztolni Kowarskich. Podczas rezerwacji noclegu jak i w trakcie pobytu prosimy zgłaszać chęć wyjazdu Naszej obsłudze.REGULAMIN REZERWACJI

Regulamin rezerwacji

 

 1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub wypełniając formularz rezerwacyjny na stronie www.villagrace.pl lub osobiście w Poduszka Villa Grace.
 2. Każda rezerwacja wymaga potwierdzenia przez obiekt noclegowy poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie.
 3. Przy dokonywaniu przez Gościa rezerwacji noclegów wymagana jest wpłata w wysokości 50% kwoty rezerwacji, jednak nie mniej niż 100 zł. W przypadku rezerwacji noclegów z ofert specjalnych Poduszka Villa Grace zastrzega sobie prawo zwiększania kwoty do 100% wartości rezerwacji.
 4. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu wymaganej kwoty w terminie do 2 dni. Wymaganą kwotę Gość powinien wpłacić na konto bankowe podane przez obiekt. Pozostałą kwotę Gość uiszcza w obiekcie najpóźniej w chwili przyjazdu do obiektu noclegowego.
 5. Obiekt obsługuje karty płatnicze/kredytywe. Płatność w obiekcie może być zrealizowana zarówno gotówką i kartą płatniczą.
 6. Obiekt zobowiązany jest również do naliczenia opłaty miejscowej w wysokości 2,18 zł os/dzień na rzecz UM Szklarska Poręba, którą Gość reguluje dodatkowo w chwili meldunku.
 7. Nie wpłacenie w podanym terminie wymaganej kwoty rezerwacji powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
 8. W przypadku rezygnacji przez Gościa z zarezerwowanej usługi lub nie wykorzystania całej usługi wpłacona wcześniej kwota nie podlega zwrotowi i stanowi pokrycie kosztów związanych z anulacją rezerwacji.
 9. W sytuacji gdy nocleg nie mógłby dojść do skutku z winy obiektu noclegowego – wpłacona kwota zostanie niezwłocznie zwrócona klientowi.
 10. Dokonanie rezerwacji noclegu równoznaczne jest ze zaznajomieniem się i akceptacją niniejszego regulaminu.
 11. Poduszka Villa Grace zastrzega sobie prawo interpretacji oraz zmiany postanowień niniejszego regulaminu w każdym czasie poprzez zamieszczenie aktualnego tekstu regulaminu na stronie internetowej www.villagrace.pl.
 12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem orzekał będzie Sąd Rejonowy właściwy dla obiektu noclegowego.
 13. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 19 listopada 2017 r.


SKONTAKTUJ SIĘ

ul. Hutnicza 9
Szklarska Poręba 58-580
kontakt@villagrace.pl
www.villagrace.pl

GALERIA

NA MAPIE